ODAMIZ OLAĞAN SEÇİMLİ KONGRESİ HAKKINDA

     Değerli Meslektaşlarım, 

     Haftasonu yapılan oda seçimlerimiz sonucunda resmî sonuçlarımız İlçe Seçim Kurulu tarafından resmen açıklanmıştır. Bu sonuçlara göre seçime Birlikte Eczacılık Grubu adıyla giren  Başkan Ecz.Sedat Aközcan ve ekibi Odamızı 2021-2023 yılları arasında yönetecektir. 


     Mesleğe Değer grup ismi ile seçimlere katılan Ecz. Ferda Esin Demirtok İyiel ve ekibinede buradan çalışmaları ve adaylık süreçleri için bir kez daha teşekkür ediyorum. 

     YSK tarafından yarın (08.09.2021) mazbata tesliminin yapılmasını bekliyoruz. Mazbatalar teslim edilir edilmez  görev dağılımı için yönetim kurulumuz toplanacaktır. 

     Odamız ve mesleğimiz adına hayırlı ve uğurlu olsun.


     Ecz. Utku Ergönül

 

 

                                YÖNETİM KURULU

 

  ASİL ÜYE   YEDEK ÜYE
1) SEDAT İLKİN AKÖZCAN 1) MEHMET İHSAN ATEŞ
2) UTKU ERGÖNÜL 2) YÜKSEL BEHZETOĞLU YARDIMCI
3) HÜSAMETTİN ESKİOCAK 3) YUNUS YILDIRIM
4) NİLGÜN EKİNCİ 4) DUYGU BALCI ÇETİNKAYA
5) AHMET AKKOYUNLU 5) BAHAR YAYAR
6) AHMET KAYA 6) AYŞE TEMEL
7) UMUT BOZ 7) BAHADIR ÇAPIK
     

 

 

                                DENETLEME KURULU
  ASİL ÜYE   YEDEK ÜYE
1) MEHMET ŞÜKRÜ ÖZKAYA 1) MELİKE VECİHE CİLLİ
2) FATMA ZEHRA ÇELİK 2) MEHMET OKAY ALTUNAY
3) BAHTİYAR YILMAZ 3) İREM OTUZBİR
     

 

 

       
                                HAYSİYET DİVANI
  ASİL ÜYE   YEDEK ÜYE
1) ÇETİN AYGÜLER 1) ÖMER FARUK ÖMEROĞLU
2) EMİNE EDA  İYİGÜN 2) YAHYA SAMİ KURTULAN
3) İNCİ GÜL MANSUROĞLU 3) SENEM DELETİOĞLU
4) CAVİT SUCUOĞLU 4) MÜGE CİNNİOĞLU
5) YASİN YANARAY 5) ABDULHAMİT ARPACI
     

 

 

                                  BÜYÜK KONGRE DELEGESİ
  ASİL ÜYE   YEDEK ÜYE
1) SEDAT İLKİN AKÖZCAN 1) SEVİM TATLI ERCAN
2) REŞAT MENDERES AKGÖL 2) HÜLYA ZARİFE ARPACI
3) SELAHATTİN AKSOY 3) SİMAY TANER
4) AHMET ABDULHAYOĞLU 4) MURAT YILDIRIM
5) FATİH MANCAK 5) BETÜL ÇEKMECELİOĞLU NUR
6) AHMET TÜREN 6) GÜLÇİN TEMİZTÜRK
7) ŞEKİP KIRBECİ 7) DİLA ECE BİLGİN

07 Eylül 2021 - Okunma Sayısı : 525