SERTİFİKALI İLK YARDIM EĞİTİMİ HAKKINDA

     Değerli Meslektaşım;

       Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz senelerde sadece bizlere yönelik sertifikalı ilk yardım eğitimi düzenlemiştik. 

     Bu eğitimi alan arkadaşlarımızın sertifikalarının kullanım süreleri Şubat ayının sonu itibari dolacaktı ancak Pandemi nedeni ile Mayıs ayinin sonuna kadar süreleri uzatıldı. 

     Şimdi Sertifikalarının süresi dolan meslektaşlarımıza yönelik bizim belirleyeceğimiz bir Cumartesi günü sabah 09:00 - 17:00 arasında bir günlük yüzyüze Eğitim düzenleyeceğiz. Bu eğitimin ücretide 190 TL olacaktır. Bu eğitime katılmak isteyen sertikası dolan meslektaşlarımızın, odamız çalışanı Alev hanıma isimlerini Cuma günü saat 17:00’ye kadar bildirmelerini,

    Ayrıca "ilk yardım eğitimi” ilk defa almak isteyen meslektaşlarımıza yönelik ise; yeni bir eğitim programı daha düzenleyeceğiz, bu eğitim iki günü kapsayacak ilk günü online eğitim ikinci günü ise yüzyüze eğitim şeklinde planlanacaktır. İki günün sonunda da küçük bir sınav düzenlenip sınavda başarılı olan arkadaşlarımıza ilk yardım sertifikası verilecektir. Online placak ilk günkü eğitim Cumartesi günü, yüzyüze olacak ikinci günü Pazar gününe denk şeklinde planlamaktayız. Bu İki günlük eğitim ücreti ise 300 TL olacaktır. Yine bu eğitime katılmak isteyen Meslektaşlarım Cuma gününe kadar oda çalışanımız Alev hanıma isimleri bildirmelerini rica ederim. 

Ecz.Utku Ergönül 
Genel Sekreter

Not: Bu iki günlük eğitim Sertifika programının açılabilmesi için minimum 12 kişi olmak gerekmektedir.

17 Şubat 2021 - Okunma Sayısı : 468