TEŞEKKÜR

       Sevgili Meslektaşlarım,

    Geçtiğimiz hafta sonu odamızın olağan seçimli genel kurulunu tamamladık.Neredeyse tüm üyelerimizin katılımıyla çoğunlukçu bir demokrasi örneği vuku bulmuştur.Başarılı bir seçim dönemi sonrası bize duymuş olduğunuz güven ve teveccüh sonrası Hatay Eczacı Odası Yönetimi'ne seçilmiş olduk.

     Seçim süresi boyunca mesleğimizin geleceğine yön vermek için büyük bir fedakarlıkla listelerde görev almaya talip olan meslektaşlarıma, gerek genel kurula gelerek, gerekse seçime gelip oy kullanan tüm meslektaşlarıma mesleğimizin değişimi ve gelişimi yönünde bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.

     Seçimde görev almış tüm kamu personeline ve oda personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.
 
 
    Bundan sonra üreteceğimiz projelerde, heyecanımızı ve enerjimizi genç yaşlı ayırt etmeden tüm meslektaşlarımızı içimize alarak arttırmayı hedefliyoruz.Bugün den itibaren edindiğimiz tecrübelere dayanarak mesleğimizin daha iyi şartlarda icra edilebilmesi için tüm bilgi ve birikimimizi bu yolda harcayacağız. Hatay'ın her yerinde aynı şuur ve aynı inançla birlikte hareket edeceğiz. Bu bağlamda tüm meslektaşlarımızı yanımızda görmek istiyor, birlikte mesleğimizi ve odamızı en üst seviyelere taşıyacağımızı düşünüyorum. 
 

  Bu duygu ve düşüncelerle daha güzel, sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle tüm meslektaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

                                                                       

    28.Bölge Hatay Eczacı Odası Başkanı
    Ecz.Sedat İlkin AKÖZCAN                                                                  

                

20 Eylül 2021 - Okunma Sayısı : 1702