WEB SİTEMİZ HAKKINDA

Değerli Meslektaşım;

 

Odamızın eski Web sitesi güncelliğini yitirdiğinden,yeni yüz olarak hazırlığını tamamladığımız yeni Web sitemiz yayına girmiştir. Yeni Web sitemiz ile Mesleğimize ilişkin daha güncel uygulamalar, linkler, yayınlar, formlar, dilekçe örnekleri, yasa ve yönetmelikleri mümkün olduğunca daha kapsamlı bir şekilde sizlere sunuyoruz . Sitemizi kullandıkça alışacağınızdan şüphem yok. Sitemiz yeni olduğundan bazı eksiklikler mevcut olabilir. Bu eksiklikleri hızlı bir şekilde gidermek için çalışıyoruz.

 

Kısaca web sitemiz hakkında bilgi vermek gerekirse;

 

1- Tüm 54 Eczacı odalarının web sitelerini tarayarak en kapsamlı menüyü hazırladık, Hatay Eczacı Odasının yeni Web sitesi kadar detaylı, kapsamlı , kullanımı kolay bir Web sitesi olmadığını kullandıkça göreceğinizi umuyorum.

 

2- Online işlemler menüsünde Oda tarafından dağıtımı yapılan kan ürünü/ epo/ diyaliz merkezi/ periton diyaliz reçetelerinin eczane bazlı rakam ve toplam karşılanan recete tutarlarını üyelerin girisine açacağız, böylelikle netlik ve şeffaflık oluşturmayı hedefliyoruz.

 

3- Nöbetçi Eczaneleri harita üzerinde konumu ile görebilirsiniz. Mobil uygulama ile IOS ve android telefonlardan bağlanabilen bir kişi bulunduğu konuma en yakın Nöbetçi Eczaneyi kolaylıkla bulabilecek. Bazı eczanelerin konumları eksik ama çoğu tamamlandı, eksiklikleri tamamlamaya çalışıyoruz.

 

4- Şu an için sizlere sunulan mobil uygulama yalnızca nöbetçi Eczane için olup, bugün itibariyle güncellenen, yakında hizmete girecek başka bir mobil uygulama ile Yeni Web sitemizin tüm duyurularını sizlere sunacağımız üye kullanıcı adı ve şifresi ile istediğiniz yerden telefonunuz yardımı ile görebileceğiniz bir elektronik ortamın alt yapısını hazırlıyoruz.

 

 

Yeni Web sitemizi sıkça kullanmanızı diler, beğeneceğinizi umarım.Saygılarımı sunarım.

 

Ecz.Sedat İlkin Aközcan
Hatay Eczacı Odası
Başkanı

 

13 Haziran 2018 - Okunma Sayısı : 5004