Eczane Mesul Müdür Tayini İçin İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından İstenen Belgeler

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İSTENİLEN BELGELER

1.BAŞVURU DİLEKÇESİ

2.DİLEKÇE(MESUL MÜDÜR ATAMA NEDENİNİ GÖSTERİR DİLEKÇE)

3. DİPLOMA ÖRNEĞİ(SAĞLIK BAKANLIĞINDAN TESCİLLİ DİPLOMANIN ASLI YADA NOTER TASDİKLİ SURETİ GÖRÜLEREK FOTOKOPİSİNE”ASLI GİBİDİR” KAŞESİ BASILARAK İLGİLİ MÜDÜRLÜĞE TASDİK EDİLEBİLİR.AYRICA NOTERDEN TASDİK İSTEMEYECEKTİR.)

4.GÖZ RAPORU: (GÖZ DOKTORUNUN ADI VE ÜNVANININ YAZILDIĞI RESMİ TASDİKLİ RAPOR.ECZACILIK YAPMASINDA SAKINCA YOKTUR İBARESİ BULUNMALIDIR.)

5.ÖZGEÇMİŞ: (ECZACININ EL YAZISIYLA YAZIP İMZALADIĞI ÖZGEÇMİŞİ)

6.SAĞLIK RAPORU: (RESMİ BİR SAĞLIK KURULUŞUNDAN ALINMIŞ,MESLEĞİ YAPMAYI ENGELLEYECEK İYİLEŞMEZ BİR HASTALIĞI BULUNMADIĞINA DAİR RAPORDUR.FİZİKSEL VE RUHSAL AÇIDAN ECZACILIK YAPMASINDA SAKINCA YOKTUR İBARESİ BULUNMALIDIR.

7.ADLİ SİCİL KAYDI: (ECZACI ADINA DÜZENLENMİŞ OLMALIDIR. ADLİ SİCİL KAYDI VAR İSE İLGİLİ MAHKEME KARARLARININ FOTOKOPİLERİDE EKLENMELİDİR.

8.VESİKALIK FOTOGRAF: SON BİR AY İÇERİSİNDE ÇEKİLMİŞ 4*6 CM BOYUTLARINDA 4 ADET

9.ODA KAYIT BELGESİ

10. AYRILIŞ BELGESİ:MESUL MÜDÜR DEĞİŞİKLİĞİ VARSA AYRILAN MESUL MÜDÜRE AİT MESUL MÜDÜRLÜK BELGESİNİN ASLI İLE YENİ ATANACAK MESUL MÜDÜR DAHA ÖNCE BİR ECZANE,ECZA DEPOSU VEYA HERHANGİ BİR İŞYERİNDE MESUL MÜDÜRLÜK YAPAN ECZACILARDAN EN SON ÇALIŞTIĞI ECZANE/ECZA DEPOSU/İŞ YERİNDEN AYRILDIĞINA DAİR AYRILIŞ BELGESİ İSTENİR. BELGE TASTİKLİ OLMALI VE TASTİK EDEN YETKİLİNİN İSİM VE İMZASI BULUNMALIDIR.

11. ECZANE TELEFON NUMARASINI GÖSTERİR BELGE

NOT:RAPORLAR VE ADLİ SİCİL KAYDI, BAŞVURU TARİHİNDEN EN FAZLA 1 AY İÇİNDE ALINMIŞ OLMALIDIR.