BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ

ECZ.SEDAT İLKİN AKÖZCAN
ECZ.SEDAT İLKİN AKÖZCAN

    1965 yılında Antakya' da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Antakya' da tamamladı. 1986 yılında Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. 1986-1987 yıllarında İstanbul GATA Askeri Hastanesinde yedek subay olarak askerlik hizmetini yerine getirdi. 2007 yılından itibaren Hatay Eczacı Odası' nın çeşitli organlarında görev yaptı. 2011-2015 yıllarında Hatay Eczacı Odası'nda saymanlık görevi yaptı. 2015 yılında yapılan seçimde başkanlık görevine geldi. 2015 yılından beri Hatay Eczacı Odası Başkanıdır. 1987 yılından bu yana Antakya'da serbest eczacılık yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


ECZ.REŞAT MENDERES AKGÖL
ECZ.REŞAT MENDERES AKGÖL

      1975 Yılında Hatay Reyhanlı’da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Antakya’da tamamladı. 1998 Yılında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. 2001-2002 yıllarında Van Askeri Hastanesi’nde Başeczacı olarak askerlik hizmetini yerine getirdi. 2009 Yılından itibaren Hatay Eczacı Odası bünyesinde birçok komisyonda görev aldı. 2013-2015 yıllarında Hatay Eczacı Odası Denetleme Kurulu Başkanı, 2015-2019 yıllarında Hatay Eczacı Odası Genel Sekreteri görevlerinde bulundu. 2019 yılında Türk Eczacıları Birliği 42.Dönem Olağan Kongresinde Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi. Hatay Eczacı Odası Büyük Kongre Delegesidir. 1999 yılından bu yana Hatay Antakya’da serbest eczacılık yapmaktadır. Klinik Eczacılık Derneği üyesidir. İngilizce bilmektedir.


ECZ.AHMET TÜREN
ECZ.AHMET TÜREN

    1981 İskenderun doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi İskenderun’da tamamladıktan sonra 1999 yılında girdiğim Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 2003 yılında mezun oldum.İki yıl kadar hastane eczacılığı yaptıktan sonra İskenderun Asker Hastanesinde yedek subay olarak askerlik görevimi tamamladım.      2006 yılında İskenderun’da serbest eczacılık hayatına başladıktan sonra Hatay Eczacı Odası itiraz komisyonunda görev alarak oda faaliyetlerine başladım. Yönetim Kurulu üyeliği, Büyük Kongre Delegeliği ve iki dönem İskenderun Temsilciği görevini yürüttüm.Evli, iki kız çocuğu babasıyım.


ECZ.ŞEKİP KIRBECİ
ECZ.ŞEKİP KIRBECİ

1966 Yılında Antakya’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Antakya’da bitirdi. 1987 Yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. Hatay Eczacı Odasının başta Eğitim Komisyonu ve Sosyal Etkinlikler Komisyonu olmak üzere birçok görevde yer aldı. Hatay Eczacı Odası Haysiyet Divanı üyeliği ve Başkanlığı görevinde bulundu. G.E.K (Güney Ecza kooperatifi) Antakya Temsilciği görevinde bulundu. Rehber (Smart) Eczanem Programı, Hatay İl Koordinatörlüğü görevi devam etmektedir. Hatay Gönülleri Konseyi Derneğinde, Denetleme Kurulu Başkanlığı devam etmektedir. 2021 yılı Hatay Eczacı Odası seçimlerinde T.E.B Büyük Kongre Delegasyonuna 2 yıllığına seçildi. 2021 yılı ECZAKDER (Eczacılık eğitimi programlarını değerlendirme ve akreditasyon derneği) seçimlerinde yönetim kurulu üyeliğine 3 yıllığına seçildi. DİZE ve ADİZE üyeliği devam etmektedir. Hatay Eczacı Odasının başta Eczacınız Sizinle projesi olmak üzere, Çocuklarımızın sağlığı içinde %100 Dumansız Hava Sahası, Antakya İçin Elele, Dünyanın Yaşanabilir Tüm kıtalarında Mesleki Organizasyonlar, Hatay Havaalanı Hatıra Ormanı olmak üzere, birçok projenin hazırlanmasında liderlik yaptı. Hazırlanan bu sosyal sorumluluk projeleri ile Hatay Eczacı Odasının en başta Altın Havan olmak üzere Ulusal ve Uluslararası birçok ödül kazanmasına öncülük etti. Sürekli mesleki gelişim, Yaşam boyu öğrenme ve bilimsellik hayatının vazgeçilmez unsurlarıdır. Halen Hatay’ın Defne ilçesinde Toplum eczacısı olarak çalışmakta olup; evli ve iki Çocuk babasıdır İngilizce ve Arapça bilmektedir.


ECZ.AHMET ABDÜLHAYOĞLU
ECZ.AHMET ABDÜLHAYOĞLU

ECZ.SELAHATTİN AKSOY
ECZ.SELAHATTİN AKSOY

     1967 Yılında Kırıkhan'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kırıkhan Gazi lisesinde akabinde 1990 yılında Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. Muhtelif dönemlerde Hatay Eczacı Odasında Denetçi Eczacı, Yönetim Kurulu Üyeliği, Haysiyet Divanı Üyeliği görevlerinde bulunduktan sonra iki dönemdir Büyük Kongre Delegeliği göreviyle Hatay Eczacı Odasını temsil etmektedir. 1993 yılından bu yana Aksoy Eczanesinde serbest Eczacılık yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır


ECZ.FATİH MANCAK
ECZ.FATİH MANCAK