BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ

ECZ.SEDAT İLKİN AKÖZCAN
ECZ.SEDAT İLKİN AKÖZCAN

    1965 yılında Antakya' da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Antakya' da tamamladı. 1986 yılında Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. 1986-1987 yıllarında İstanbul GATA Askeri Hastanesinde yedek subay olarak askerlik hizmetini yerine getirdi. 2007 yılından itibaren Hatay Eczacı Odası' nın çeşitli organlarında görev yaptı. 2011-2015 yıllarında Hatay Eczacı Odası'nda saymanlık görevi yaptı. 2015 yılında yapılan seçimde başkanlık görevine geldi. 2015 yılından beri Hatay Eczacı Odası Başkanıdır. 1987 yılından bu yana Antakya'da serbest eczacılık yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


ECZ.ŞEKİP KIRBECİ
ECZ.ŞEKİP KIRBECİ

1966 Yılında Antakya’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Antakya’da bitirdi. 1987 Yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. Hatay Eczacı Odasının başta Eğitim Komisyonu ve Sosyal Etkinlikler Komisyonu olmak üzere birçok görevde yer aldı. Hatay Eczacı Odası Haysiyet Divanı üyeliği ve Başkanlığı görevinde bulundu. G.E.K (Güney Ecza kooperatifi) Antakya Temsilciği görevinde bulundu. Rehber (Smart) Eczanem Programı, Hatay İl Koordinatörlüğü görevi devam etmektedir. Hatay Gönülleri Konseyi Derneğinde, Denetleme Kurulu Başkanlığı devam etmektedir. 2021 yılı Hatay Eczacı Odası seçimlerinde T.E.B Büyük Kongre Delegasyonuna 2 yıllığına seçildi. 2021 yılı ECZAKDER (Eczacılık eğitimi programlarını değerlendirme ve akreditasyon derneği) seçimlerinde yönetim kurulu üyeliğine 3 yıllığına seçildi. DİZE ve ADİZE üyeliği devam etmektedir. Hatay Eczacı Odasının başta Eczacınız Sizinle projesi olmak üzere, Çocuklarımızın sağlığı içinde %100 Dumansız Hava Sahası, Antakya İçin Elele, Dünyanın Yaşanabilir Tüm kıtalarında Mesleki Organizasyonlar, Hatay Havaalanı Hatıra Ormanı olmak üzere, birçok projenin hazırlanmasında liderlik yaptı. Hazırlanan bu sosyal sorumluluk projeleri ile Hatay Eczacı Odasının en başta Altın Havan olmak üzere Ulusal ve Uluslararası birçok ödül kazanmasına öncülük etti. Sürekli mesleki gelişim, Yaşam boyu öğrenme ve bilimsellik hayatının vazgeçilmez unsurlarıdır. Halen Hatay’ın Defne ilçesinde Toplum eczacısı olarak çalışmakta olup; evli ve iki Çocuk babasıdır İngilizce ve Arapça bilmektedir.


ECZ.AHMET ABDÜLHAYOĞLU
ECZ.AHMET ABDÜLHAYOĞLU

ECZ.SELAHATTİN AKSOY
ECZ.SELAHATTİN AKSOY

     1967 Yılında Kırıkhan'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kırıkhan Gazi lisesinde akabinde 1990 yılında Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. Muhtelif dönemlerde Hatay Eczacı Odasında Denetçi Eczacı, Yönetim Kurulu Üyeliği, Haysiyet Divanı Üyeliği görevlerinde bulunduktan sonra iki dönemdir Büyük Kongre Delegeliği göreviyle Hatay Eczacı Odasını temsil etmektedir. 1993 yılından bu yana Aksoy Eczanesinde serbest Eczacılık yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır


ECZ.FATİH MANCAK
ECZ.FATİH MANCAK

ECZ.EMİNE EBRU CELASUN
ECZ.EMİNE EBRU CELASUN

ECZ.HÜSAMETTİN ESKİOCAK
ECZ.HÜSAMETTİN ESKİOCAK