DENETLEME KURULU

ECZ.MEHMET ŞÜKRÜ ÖZKAYA
BAŞKAN
ECZ.MEHMET ŞÜKRÜ ÖZKAYA

   03.11.1971 yılında Antakya'da doğdum. İlköğrenimimi Atatürk ilköğretim okulunda, ortaokul ve lise öğrenimimi ise Antakya Ata Koleji'nde tamamladım Çukurova Üniversitesi İnşaat bölümünden ön lisans eğitimimi bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde Eczacılık eğitimi tamamladım. Odamız bünyesinde Altınözü ilçe temsilciliği, kongre delege yedek üyeliği görevlerinde bulundum.Son olarak denetleme kurulu başkanlığına seçildim.Evli ve iki çocuk babasıyım


ECZ.BAHTİYAR YILMAZ
ÜYE
ECZ.BAHTİYAR YILMAZ

       16.10.1990 tarihinde Antakya'da doğdum. İlk,orta lise eğitimimi Antakya'da tamamladım. Üniversite eğitimimi Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde tamamlayarak Eczacı unvanını aldım. 2017 yılından bu yana SGK İtiraz Komisyonunda çalışmaktayım. Antakya ilçesi Serinyol bölgesinde serbest eczacılık yapmaktayım.


ECZ.FATMA ZEHRA ÇELİK
ÜYE
ECZ.FATMA ZEHRA ÇELİK

  09.09.1989 yılında Aydın'da doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi Kırıkhan'da tamamladım. Üniversite eğitimimi Sofya Tıp Akademisinde tamamlayarak Eczacı ünvanını aldım. Kırıkhan'da sebest eczacılık yapmaktayım. Evli ve bir çocuk annesiyim.